Spring naar inhoud

2 gedachten over “Nieuws van de protestantsekerk.nl

  1. B.J.Deekens

    wij hebben al drie uitzendingen niet kunnen volgen. Er komt steeds een kruis in beeld met een Engelse tekst in beeld Is daar iets aan te doen.

    1. Administrator

      Hallo familie Dekens, dit is de link voor live kijken van de kerkdienst https://www.pkntenboer.nl/gereformeerd/erediensten-live/ Met deze link kunt u de uitzending volgen als er een dienst wordt uitgezonden. Als er geen dienst is hoort u een vrouwenstem die zegt: Geachte luisteraar er is op dit moment geen uitzending, dit bericht wordt herhaald tot de uitzending begin. Tot nu toe bent u de enige die problemen heeft. Mocht u nog steeds problemen hebben dan kunt u dit melden bij Kerkdienst live onder het tabje Contact. Hopende u voldoende te hebben geïnformeerd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *