Spring naar inhoud

Week van gebed met als thema buitengewoon

Dit thema is voorbereid door de christenen op Malta (zie Nvkk nr 9)
Evenals vorig jaar komen we elke avond samen in een andere kerk. Aan de hand van een boekje lezen we een tekst, denken daar over na en bidden we gezamenlijk voor de wereld en onze samenleving. Elke keer bereiden vrijwilligers dit voor om zo een eigen accent vanuit hun kerkelijke achtergrond te leggen. Zo zijn we verbonden in onze diversiteit.
We beginnen weer op zondagavond met een meditatieve gebedswandeling langs de verschillende kerken in Ten Boer. We beginnen en eindigen bij het Buurhoes. In stilte wandelen we van locatie naar locatie. Bij elke kerk spreken we een kort gebed uit. Op deze wijze willen we onze onderlinge verbondenheid laten zien en horen.
We nodigen iedereen van harte uit om zich bij deze meditatieve wandeling aan te sluiten en één of meerdere gebedsbijeenkomsten bij te wonen.
Zo 19 Jan 19.00 – 20.00 Buurhoes Start met Gebedswandeling
Ma 20 Jan 19.00 Menorah Gebedsbijeenkomst
Di 21 Jan 19.00 Levensbron Gebedsbijeenkomst
Wo 22 Jan 19.00 – 19.30 Kloosterkerk Gebedsbijeenkomst
Do 23 Jan 19.00 Menorah Gebedsbijeenkomst
Vr 24 Jan 19.00 Levensbron Gebedsbijeenkomst
Za 25 jan 19.00 Buurhoes Gebedsbijenkomst
Zo 26 jan 19.00 Buurhoes Gebedsbijenkomst
Alle avonden zijn van 19.00 tot uiterlijk 19.45

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *